Kaugbussiliinid: 7 päeva nädalas: Rakvere – Tallinn – Rakvere
- 07.00 Rakvere – Haljala – Viitna – Valgejõe – Tallinn | Bussiliin 307 (E-R v.a. riigipühad)
- 09.00 Rakvere – Haljala – Viitna – Valgejõe – Tallinn | Bussiliin 307 (L, P ja k.a. riigipühadel)
- 11.00 Tallinn – Valgejõe – Viitna – Haljala – Rakvere | Bussiliin 309 (E-P, ka riigipühadel)
- 13.30 Rakvere – Haljala – Viitna – Valgejõe – Tallinn | Bussiliin 309 (E-P, ka riigipühadel)
- 16.15 Tallinn – Valgejõe – Viitna – Haljala – Rakvere | Bussiliin 307 (E-P, ka riigipühadel)
Sõiduplaanid kehtivad alates: 07.12.2020
Soodustused ostes pilet bussijaama kassast või internetist:
- Eakas üle 60 a. (60 k.a.) – 0,50 eur
- EV õpilane (k.a. ISIC / ITIC kaarti omanikud) – 0,50 eur
- Lemmiklooma pilet (transpordipuur nõutud) – 50%
- Lisaiste (kehtib ainult koos põhipiletiga) – 50%
- Lapsed vanuses kuni 7 a (k.a) -100%
- Puudega laps kuni 16. a/ Sügava puudega ja raske, sügava nägemispuudega isik ja saatja -100%
- Kuupileti või grupipileti (6 või rohkem reisijat) soetamiseks kontakteeruda info@tulisilm.eu või 6 888 080. Samuti pakume transfeere bussijaama või bussijaamast sihtpunkti !
NB! Bussist sooduspileteid ei müüda ja soodustusi omavahel ei liideta!
Liini number --------------- Väljumisaeg algpeatusest | 307 ------------- 07:00 | 307 ------------- 08:45 | 307 ------------- 08:45 | 307 ------------- 08:45 | 309 ----------- 11:00 | 309 ---------- 13:30 | 307 ----------- 16:15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAKVERE - TALLINN ETKNR v.a. riigipühad | RAKVERE - TALLINN LP ja riigipühad | RAKVERE - TALLINN LP ja riigipühad | RAKVERE - TALLINN LP ja riigipühad | TALLINN - RAKVERE ETKNRLP | RAKVERE - TALLINN ETKNRLP | TALLINN - RAKVERE ETKNRLP |
|
Rakvere | 07:00 | 09:00 | 12:00 | 13:45 | 12:33 | 13:30 | 17:48 |
Lai | - | - | - | - | 12:32* | - | 17:47* |
Teater | 07:02** | 08:47** | 08:47** | 08:47** | 12:31* | 13:32** | 17:46* |
Aiand | 07:04 | 08:49 | 08:49 | 08:49 | 12:29 | 13:34 | 17:44 |
Tõrremäe | 07:06 | 08:51 | 08:51 | 08:51 | 12:27 | 13:36 | 17:42 |
Suvilad | 07:07 | 08:52 | 08:52 | 08:52 | 12:26 | 13:37 | 17:41 |
Päide | 07:08 | 08:53 | 08:53 | 08:53 | 12:25 | 13:38 | 17:40 |
Pahnimäe | 07:10 | 08:55 | 08:55 | 08:55 | 12:24 | 13:40 | 17:39 |
Luha | 07:11 | 08:56 | 08:56 | 08:56 | 12:23 | 13:41 | 17:38 |
Kisuvere | 07:13 | 08:58 | 08:58 | 08:58 | 12:21 | 13:43 | 17:36 |
Haljala tee | 07:14 | 08:59 | 08:59 | 08:59 | 12:20 | 13:44 | 17:35 |
Haljala | 07:16 | 09:01 | 09:01 | 09:01 | 12:18 | 13:46 | 17:33 |
Aaspere | 07:23 | 09:08 | 09:08 | 09:08 | 12:11 | 13:53 | 17:26 |
Liiguste | 07:25 | 09:10 | 09:10 | 09:10 | 12:09 | 13:55 | 17:24 |
Rõmeda | 07:28 | 09:13 | 09:13 | 09:13 | 12:07 | 13:58 | 17:22 |
Viitna | 07:30 | 09:15 | 09:15 | 09:15 | 12:04 | 14:00 | 17:19 |
Tapa teerist | 07:34 | 09:19 | 09:19 | 09:19 | 12:01* | 14:04 | 17:16* |
Läsna | 07:36 | 09:21 | 09:21 | 09:21 | 11:59 | 14:06 | 17:14 |
Turba | 07:38 | 09:23 | 09:23 | 09:23 | 11:57 | 14:08 | 17:12 |
Valgejõe | 07:42 | 09:27 | 09:27 | 09:27 | 11:52* | 14:12 | 17:07* |
Soosilla | 07:44 | 09:29 | 09:29 | 09:29 | 11:50* | 14:14 | 17:05* |
Kõnnu | 07:46 | 09:31 | 09:31 | 09:31 | 11:48 | 14:16 | 17:03 |
Loksa tee | 07:49 | 09:34 | 09:34 | 09:34 | 11:45 | 14:19 | 17:00 |
Kolga tee | 07:51* | 09:36* | 09:36* | 09:36* | 11:43 | 14:21* | 16:58 |
Kahala | 07:53 | 09:38 | 09:38 | 09:38 | 11:41 | 14:23 | 16:56 |
Kahala-Kursi | 07:55* | 09:40* | 09:40* | 09:40* | 11:39* | 14:25* | 16:54* |
Kupu | 07:57 | 09:42 | 09:42 | 09:42 | 11:37 | 14:27 | 16:52 |
Kuusalu tee | 07:59 | 09:44 | 09:44 | 09:44 | 11:35 | 14:29 | 16:50 |
Kiiu viadukt | 08:02* | 09:47* | 09:47* | 09:47* | 11:32* | 14:32* | 16:47* |
Valkla tee | 08:04 | 09:49 | 09:49 | 09:49 | 11:31 | 14:34 | 16:46 |
Kivisilla | 08:06 | 09:51 | 09:51 | 09:51 | 11:29 | 14:36 | 16:44 |
Kodasoo | 08:08 | 09:53 | 09:53 | 09:53 | 11:27 | 14:38 | 16:42 |
Ruu mõis | 08:11 | 09:56 | 09:56 | 09:56 | 11:24 | 14:41 | 16:39 |
Jägala jõgi | 08:12 | 09:57 | 09:57 | 09:57 | 11:23 | 14:42 | 16:38 |
Koogi | 08:14 | 09:59 | 09:59 | 09:59 | 11:21 | 14:44 | 16:36 |
Jõelähtme | 08:15 | 10:00 | 10:00 | 10:00 | 11:20 | 14:45 | 16:35 |
Männisalu | 08:16 | 10:01 | 10:01 | 10:01 | 11:19 | 14:46 | 16:34 |
Linnake | 08:18 | 10:03 | 10:03 | 10:03 | 11:17 | 14:48 | 16:32 |
Kostivere tee | 08:19 | 10:04 | 10:04 | 10:04 | 11:16 | 14:49 | 16:31 |
Ületee | 08:20 | 10:05 | 10:05 | 10:05 | 11:15 | 14:50 | 16:30 |
Priisle | 08:27* | 10:12* | 10:12* | 10:12* | 11:08** | 14:57* | 16:23** |
Mustakivi | 08:29* | 10:14* | 10:14* | 10:14* | 11:06** | 14:59* | 16:21** |
J.Vilmsi | 08:34* | 10:19* | 10:19* | 10:19* | - | 15:04* | - |
Tallinna bussijaam | 08:35 | 10:20 | 10:20 | 10:20 | 11:00 | 15:05 | 16:15 |
* Nõudepeatus väljumiseks | Kaugliinide info: www.peatus.ee | ||||||
** Nõudepeatus sisenemiseks | Sõiduplaan alates: 14.06.2021 | ||||||